PORADNA – uplatnění zápisového lístku ve SŠ

Na dotaz odpovídá PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D.

Se zástupkyní se nemůžeme shodnout, dokdy může přijatý uchazeč odevzdat zápisový lístek. Je to do 10 pracovních dnů po nejzazším termínu pro zveřejnění seznamu přijatých uchazečů?

puškinová

Odpověď:

Nikoli. Ve školním roce 2021/2022 se při uplatnění zápisového lístku postupuje podle standardní právní úpravy dané § 60g odst. 6 školského zákona: Svůj úmysl vzdělávat se v dané střední škole potvrdí uchazeč nebo zákonný zástupce nezletilého uchazeče odevzdáním zápisového lístku řediteli školy, který rozhodl o jeho přijetí ke vzdělávání, a to nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne oznámení rozhodnutí.

 

Předplaťte si náš Týdeník pro vedení škol

Od 1. 1. 2023 Vám každé pondělí zašleme profesní newsletter nabitý čerstvými aktualitami, tipy, radami, doporučeními a poradnou.

Chráníme Vaše osobní údaje. Můžete si to sami ověřit.

Mentoring pro management

Vyberte si z těchto možností:

Po odeslání formuláře Vás zkontaktujeme s podrobnostmi a nabídkou termínů.

Mentoring právo

Vyberte si z těchto možností:

Po odeslání formuláře Vás zkontaktujeme s podrobnostmi a nabídkou termínů.

Poradenství ekonomika

Po odeslání formuláře Vás zkontaktujeme s podrobnostmi a nabídkou termínů.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

DOTAZ KE KURZU

PORADNA – uplatnění zápisového lístku ve SŠ

Kontaktujte nás